Kurumsal Üyeler
Kategoriler
EVDEN EVE NAKLİYAT YAPARKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER

EVDEN EVE NAKLİYAT ...

EVDEN EVE NAKLİYAT YAPARKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER

EVDEN EVE NAKLİYAT YAPARKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER

 Gerek memurların tayinlerinde gerekse ev değişikliliklerinde artık kendimizi eskisi kadar yormuyoruz. Evden eve nakliyat işlemleri artık yenidünyanın en büyük gereksinimleri haline gelmiştir. Bu günümüzde büyüyen dünyanın yanında kendiliğinden oluşmuş bir sektör haline gelmiştir. Toplumun kendisi için oluşan büyük bir sonra çare olarak gelişmektedir.

Daha öncelerden kendimize büyük yorucu ve sıkıcı olarak gelen evden eve güvenli nakliyat işlemleri bizleri bir hayli yormaktaydı. Eşyaların taşınması ve bunların ilk başta toplanması taşımaya hazır hale getirilmesi ve nakliyesi konusundaki hazırlık aşamaları bizlerin en büyük korkuları idi. Evden eve nakliyat firmaları büyük bir devrim yaparak artık bu korkularımızdan bizleri kurtarmaktadır.  Bizlerin ellerimizi hiç bir şeye sürmeden gözlerimizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az bizim gösterdiğimiz özenle toparlandığı taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir evden eve nakliyat.

Bu sebeptendir ki bazen iş yerimizin değişiminden ya da iş değişikliğinden dolayı veya özel zevklerimizden dolayı yaşadığımız alanlarımızın değişim yapmamız gerekmektedir. Bu değişim esnası eskiden bizlere çok büyük maliyetlere mal olmaktaydı. Şimdilerde ise evden eve hesaplı nakliyat fiyatları ile artık dert etmemize gerek yoktur. Evden eve nakliyat firmaları bizlerin herhangi bir tehlike altında kalmadan kendimizi ve sevdiklerimizi hatta cebimizi üzmeden sistemli ve organizasyon biçiminde bizlerin eşyalarını taşımaktadırlar. Taşıma şirketleri ayrıca isteğimize bağlı olarak uzman incelemesi hizmetleri ile eşyalarımızın değeri ve taşınacak eşyaların değerinin yanında taşınan evin değeri durumu ve bulunduğu mevkiye göre çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılıp bir fiyat değerlendirmesi sonucunda güvenli bir şekilde evimizin taşınmasını sağlayabiliriz. Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listenin ilk sıralarında yer almaktadır. Nakliye firmaları genel olarak taşıma konusundaki bizden fala olan hassasiyetlerinden dolayı eşyalarımızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırmaktadırlar. Nakliye ve taşıma firmalarının ilk ve tek prensipleri müşterilerin tabiî ki memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Bu eşyaların büyük bir özenle yeni adreslerine taşımak ayrıca büyük maliyetlere sebep olmaktaydı. Taşıma firmaları ile hem bizler yorulmuyoruz hemde daha ekonomik olarak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Evden eve güveli nakliyat işlemlerinde bazen bizler ihmalde bulunabiliyoruz. Bu nakliye durumunda eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, özel ambalajlarımızla paketliyorlar. Bu paketleme işlemleri bizlerin gözümüzün önünde ve gayet muntazam bir biçimde yapılmaktadır. İşin ehlisi oldukları için eşyalarımız paketlenme işleminin ardından seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve bizlerin evlerine doğru navigasyon takibi ile birlikte ikinci adrese doğru yola çıkmaktadır. Sahip olduğumuz eşyaların vermiş olduğumuz adrese ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve onlara teslim ettiğimiz gibi teslim almaktayız. Evimizin nakliye işlemi yapılmadan önce uzman incelemesi hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı bizleri hem bilgilendirmekte hemde taşınan eşyalara yapılan sigortadan dolayı daha güvenli olmuş olmaktadır. Bazı firmalar ise evden eve hesaplı nakliyat işlemlerinde daha da indirimli seçenekler sunmaktadır. Hesaplı olmasını istediğimiz kadar bir o kadar da kaliteli hizmet almayı ummalıyız. Bizlere verilen hizmetin kalitesinden şüphemiz olmamalıdır.


Nakliye Rehberi - Her Hakkı Saklıdır 2019