Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Gemi İle Nakliye

Gemi İle Nakliye

Gemi İle Nakliye

Gemi İle Nakliye

25-02-2019

Ticari nakliye her zamankinden daha karmaşık ve sürekli dalgalanmalara ve risklere maruz kalıyor. Petrolün dökülüp dökülmediği veya diğer olumsuz olayların - deniz ekonomisinin büyük kayıplar için potansiyeli vardır. Her gün dünya ticaretinin yaklaşık% 90'ı deniz yoluyla yapılmaktadır. Uzmanlarımız, ilişkili riskleri başarıyla yönetmek için hazırdır.

Dünya ticaretinin dünyanın en uzak köşelerine yayılması, sektör için yeni büyüme fırsatları yaratıyor. Bununla birlikte, bu aynı zamanda yeni zorluklarla, öngörülemeyen maliyetlerle ve doğal afetlerin sürekli tehdidiyle de ilgilidir. Sürekli değişim kısa reaksiyon süreleri ve verimli süreçler gerektirir.

Endüstri ekibimiz, nakliye ve nakliye şirketleri için size her türlü risk ve sigorta yönetimi hizmetini sunmaktadır. Dünya çapında 600'den fazla çalışanı olan Marsh, deniz yolu ile nakliye piyasasındaki küresel primlere yaklaşık 3 milyar dolar geçmektedir.

Denizcilik endüstrisindeki nakliye şirketleri risk değerlendirmesinde geniş veri, analiz ve kıyaslama prosedürlerini kullanıyoruz. Sizin için en uygun çözümü tasarlıyor ve uyguluyoruz - risk analizinden risk stratejisine kadar ve bir iddia durumunda size yardımcı olacağımız şubemize transfer edilmektedir.

Gemi sigortası, gemi sigortası, P & I (Koruma ve Mahremiyet) ve Deniz Sorumluluğu alanlarında know-how ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz, toplam risk maliyetini (TCR) azaltmanıza yardımcı olacak ve giderek daha fazla uluslararası pazar ortamında rekabet edebilmenize yardımcı olacaktır.

Nakliye Rehberi - Her Hakkı Saklıdır 2019