Kurumsal Üyeler
Kategoriler
İnternet kullanıcıları sosyal medya ağlarını ziyaret etmek nakliyat şirketleri

İnternet ...

İnternet kullanıcıları sosyal medya ağlarını ziyaret etmek nakliyat şirketleri

İnternet kullanıcıları sosyal medya ağlarını ziyaret etmek nakliyat şirketleri

28-02-2019

Dördüncü sanayi devrimindeyiz. Blockchain , robotlar ve Nesnelerin İnterneti'nin hayatımızı nasıl tamamen değiştireceğini duyduğunuz her yerde . Ancak, "değişim" kelimesi merkezidir. Çünkü bugüne kadar hayatım sadece minimal olarak değişti.

Yemekten sonra mutfağı temizlemem gerekiyor, henüz robotum yok. Uzmanlara göre, ev kullanımı için karmaşık servis robotlarının kullanıma sunulması yıllar alacaktır. Nesnelerin İnterneti hayatımı henüz değiştirmedi - buzdolabım hala yapay zekaya sahip değil.

Sosyal medya: Son yıllarda hayatımı büyük ölçüde değiştirdi. Akıllı telefonumun büyük bir bölümünü sosyal medya uygulamalarında geçiriyorum. Ortalama bir İnternet kullanıcısı akıllı telefonunu üç saatten fazla kullanıyor ve sosyal ağlarda günde iki saatten fazla zaman harcıyor. 13 yaş üstü dünya nüfusunun yüzde 58'i aktif sosyal medya kullanıcısıdır. Dijital yerliler söz konusu olduğunda, sosyal medya tüketimi daha da belirginleşiyor.İsviçre de, 14- 29 yaşındaki sosyal medya uygulamaları genç kuşaktan çok sevdiğiniz uygulamalar.

Nakliye Şirketleri gözlerini sosyal medyaya kapatıyor mu?

Sosyal medya, bence Endüstri Devrimi'nden bu yana en büyük kültürel ve sosyal gelişmeyi temsil ediyor:Günde iki saatten fazla zamanımızı harcadığımız için değil, sosyal medya iletişimini engellediği için. Onlar sayesinde bugün, yakın zamana kadar hayal edilemeyen tamamen yeni bir düzeyde diyalog, işbirliği, katılım, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ve bilgi yönetimi vardır.

Sosyal medya iletişimi demokratikleştirdi. Herkes katılabilir. Kitle iletişim araçlarını rahatsız etmeyi başardılar. Gönderen ile alıcı arasındaki mevcut sosyal boşluk, sosyal medya aracılığıyla ortadan kayboldu.

Ancak 2019'da bile, sosyal medya genellikle gülünç oluyor – nakliye şirketleri gözlerini ona kapatıyor. Sosyal medyayı, gençler için geçici bir vurdumduymazlık içerik aşaması olarak kapatırlar. İçinde iki hata var. İlk yanlış anlama: dijital yerliler garip bir şekilde geçiyor ve işlerimizle alakalı değil. Dijital yerliler 2020 yılına kadar en büyük nüfus olacak. En geç, nakliye şirketleri, bu yaş segmentindeki müşterilere ürün ve hizmetleriyle artık hizmet veremezlerse başarı için kritik öneme sahip olacaklardır. Ya da bu dijital nesil bu şirketler için çalışmak istemiyorsa.

İkinci yanılgı, sosyal medyanın sadece gençler için olduğu gerçeğinde yatmaktadır. Yanlış. Her yaşta kullanın.

Yumuşak bir kültürel tema. Oradaki yalan.

Sosyal medya, Dijital İkiz, Yapay Zeka veya Blok Zincirleme gibi sert teknolojilerle rekabet edemez . Sosyal medya yumuşak bir kültürel konudur. Ancak bu sadece bunun en önemli özelliği: Çoğu özel birey ve birçok şirket sosyal medyayı doğru kullanabildiklerini düşünüyor. Ama sadece çok azı aslında yapabilir. Kazananların arasında olmak isteyen, önce sosyal medyayı, önce kuantum hesaplama ve akıllı alanlar hakkında düşünmelidir. Sosyal medyada "değiştirmek için" fiili gelecekte veya sübjektif olarak kullanılmıyor, geçmiş zaman içinde kullanılıyor.


Nakliye Rehberi - Her Hakkı Saklıdır 2019