Kurumsal Üyeler
Kategoriler
DNZ Nakliyat - Denizli / Pamukkale Nakliyat

DNZ Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 69 kez incelenmiştir.

Pamukkale, Denizli

Adres: 15 mayıs mahallesi 794 sokak no:9

FİRMA HAKKINDA

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ofis taşıma ve ev eşyası depolama hizmetlerinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin en köklü firması olarak sizlere hizmete hazırız. Taşımacılık sektörünün en iyi firması olarak sizlere hizmeti bir gurur olarak görmekteyiz.

Neden Biz?

 Bizimle çalışmanız için bir çok geçerli nedenimiz var. Bunların başında işimize gösterdiğimiz önem gelmektedir. Firma çalışanlarımızın tamamı alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahada çalışan personellerimizin her biri en az beş yıl ev ofis eşyası taşıma tecrübesine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı sabit kadrodur. Bir nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için bütün araç gereç ve malzemelere sahibiz. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunabilen nadir firmayız.

 Genel anlamda Türkiye geneli en hassas ve ağır taşımacılıklarının altına imza atan firmamızın, çok büyük deneyimleri ve geçmişi var. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma konularındaki tecrübelerimiz ve geçmişimiz işimizi her zaman daha iyi yapabilme ve kendimizi geliştirme konusunda önümüzü açmıştır.

Anahtar teslimi hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, taşınma esnasında gerekli olabilecek her şeye sahiptir.

 Müşterilerimizin bizden beklentileri diğer firmalara göre yüksek. Firma olarak bunun farkındayız ve buna layık hizmet veriyoruz. Sıradan bir ev ya da iş yeri taşıma değil en iyisini sunuyoruz.

 DNZ  Nakliyat Ücretsiz ekspertiz servisi ile eşyalarınızı yerinde görüyor ve size özel çalışma planını çıkarıyoruz. Keşif esnasında birebir her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Ayrıca Keşif esnasında eşyalarınızın sigorta bedeli ve örnek sözleşme görme ve isterseniz sözleşme imzalama ve anlaşma şansınız var.

 

DNZ Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve Denizli merkezlidir. Türkiye'nin her yerine şehirler arası evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetimiz var. Bizi arayarak taşınması gereken ürünlerinizin olduğunu söylemeniz yeterli.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

      Yorum Yaz


  • Salih 5  puan
    08-11-2019 12:09:48

    Cok iyi paketleme yaptilar,zamaninda geldiler ve sorunsuz tasindik.firmaya ve calisanlarina tesekkur ederiz.

DNZ Nakliyat
DNZ Nakliyat Ltd Şti.

08-11-2019

https://www.dnznakliyat.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Nakliye Rehberi - Her Hakkı Saklıdır 2019